KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11674254
nr 1167 4254
1700-/1800-tal, Sällskap i landskap, oramad, 35x44
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 mars 2018
kl 20:13:44